Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

29.99 PLN 189.90 PLN
Nie ma złej pogody na trening! Koszulki termoaktywne, to odzież przeznaczona do każdego rodzaju treningu wysiłkowego, wykonywanego w niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak niska temperatura, intensywny wiatr czy opady deszczu i śniegu. Oferujemy koszulki termoaktywne męskie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie krępują ruchów i sprawiają, że będziesz czuł się komfortowo.

KOSZULKA TERMOAKTYWNA NA EKSTREMALNE WARUNKI

Ochrona, to jedna z podstawowych funkcji jaką spełniają koszulki termiczne. Mikroklimat jaki się tworzy wokół naszego ciała składa się z kombinacji takich parametrów jak: temperatura ciała, wilgotność i ruch powietrza. Ubranie, m.in. koszulki treningowe, działa jak tarcza ochronna przeciw zmieniającym się warunkom atmosferycznym i wspomaga proces termoregulacji naszego ciała. Barierę tworzą warstwy ubrań, powietrze pomiędzy poszczególnymi warstwami i powietrze zawarte w materiałach. W tym kontekście, nasze koszulki termoaktywne tworzą podstawową warstwę ochronną, doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz dostosowując się do warunków zewnętrznych i pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała.

KOSZULKI TERMOAKTYWNE MĘSKIE

Idealna koszulka termoaktywna dla mężczyzn powinna być funkcjonalna, przyjazna pod względem fizjologicznym, a także modna. Dzięki optymalnej kombinacji tkanin oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii szwalniczych, koszulka oddychająca 4F spełnia wszystkie te wymogi: nie ogranicza nawet najbardziej dynamicznych ruchów, zapewnia doskonałą wentylację ciała i komfortowe samopoczucie podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a także świetnie prezentuje się pod względem wizualnym.

KOSZULKI ODDYCHAJĄCE

Istnieją dwa główne czynniki, które sprawiają, że odzież pozwala skórze ciała na swobodne oddychanie - kombinacja materiałów użytych do wykonania konkretnego ubrania oraz sposób w jaki włókna są ze sobą zszyte. Koszulki oddychające 4F zaprojektowane są tak, aby nie blokować naturalnego procesu oddychania skóry i termoregulacji. Zadbaliśmy o każdy szczegół, który pomoże ci na komfortowe uprawianie twoich ulubionych sportów.

KOSZULKA TRENINGOWA MĘSKA

Koszulka treningowa sprawdzi się w czasie wielu aktywności na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest idealnym rozwiązaniem w czasie biegania, jazdy na rowerze czy jako pierwsza warstwa odzieży w czasie uprawiania trekkingu. Koszulka termiczna dba o ciepło, zapewniając jednocześnie perfekcyjną oddychalność skóry. Chcecie zadbać o wygodę w czasie uprawiania sportu i jednocześnie wyglądać modnie oraz nowocześnie? Nasze koszulki treningowe męskie spełnią wszystkie wasze oczekiwania.

Koszulki termoaktywne

sortuj według
strona z 4
nowośćKolekcja specjalna
Bielizna baselayer 4FPRO TSMF401 CZERWONY
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPRO TSMF401 BIAŁY
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPro TSMF401 biały allover
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPro TSMF401 czerwony allover
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPRO TSMF401 GŁĘBOKA CZERŃ
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPRO TSMF402 CZERWONY
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPro TSMF402 czerwony allover
nowośćKolekcja specjalna
Koszulka baselayer 4FPRO TSMF402 GŁĘBOKA CZERŃ
Mid Season Sale
Koszulka treningowa męska TSMF002 denim melanż
Mid Season Sale
Koszulka treningowa męska TSMF003 biały
Mid Season Sale
Koszulka treningowa męska TSMF003 turkus
Mid Season Sale
Koszulka treningowa męska TSMF006 multikolor
strona z 4

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).