Filtry
Nie ma złej pogody na trening! Koszulki termoaktywne, to odzież przeznaczona do każdego rodzaju treningu wysiłkowego, wykonywanego w niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak niska temperatura, intensywny wiatr czy opady deszczu i śniegu. Oferujemy koszulki termoaktywne męskie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie krępują ruchów i sprawiają, że będziesz czuł się komfortowo.

KOSZULKA TERMOAKTYWNA NA EKSTREMALNE WARUNKI

Ochrona, to jedna z podstawowych funkcji jaką spełniają koszulki termiczne. Mikroklimat jaki się tworzy wokół naszego ciała składa się z kombinacji takich parametrów jak: temperatura ciała, wilgotność i ruch powietrza. Ubranie, m.in. koszulki treningowe, działa jak tarcza ochronna przeciw zmieniającym się warunkom atmosferycznym i wspomaga proces termoregulacji naszego ciała. Barierę tworzą warstwy ubrań, powietrze pomiędzy poszczególnymi warstwami i powietrze zawarte w materiałach. W tym kontekście, nasze koszulki termoaktywne tworzą podstawową warstwę ochronną, doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz dostosowując się do warunków zewnętrznych i pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała.

KOSZULKI TERMOAKTYWNE MĘSKIE

Idealna koszulka termoaktywna dla mężczyzn powinna być funkcjonalna, przyjazna pod względem fizjologicznym, a także modna. Dzięki optymalnej kombinacji tkanin oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii szwalniczych, koszulka oddychająca 4F spełnia wszystkie te wymogi: nie ogranicza nawet najbardziej dynamicznych ruchów, zapewnia doskonałą wentylację ciała i komfortowe samopoczucie podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a także świetnie prezentuje się pod względem wizualnym.

KOSZULKI ODDYCHAJĄCE

Istnieją dwa główne czynniki, które sprawiają, że odzież pozwala skórze ciała na swobodne oddychanie - kombinacja materiałów użytych do wykonania konkretnego ubrania oraz sposób w jaki włókna są ze sobą zszyte. Koszulki oddychające 4F zaprojektowane są tak, aby nie blokować naturalnego procesu oddychania skóry i termoregulacji. Zadbaliśmy o każdy szczegół, który pomoże ci na komfortowe uprawianie twoich ulubionych sportów.

KOSZULKA TRENINGOWA MĘSKA

Koszulka treningowa sprawdzi się w czasie wielu aktywności na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest idealnym rozwiązaniem w czasie biegania, jazdy na rowerze czy jako pierwsza warstwa odzieży w czasie uprawiania trekkingu. Koszulka termiczna dba o ciepło, zapewniając jednocześnie perfekcyjną oddychalność skóry. Chcecie zadbać o wygodę w czasie uprawiania sportu i jednocześnie wyglądać modnie oraz nowocześnie? Nasze koszulki treningowe męskie spełnią wszystkie wasze oczekiwania.

Koszulki termoaktywne

sortuj według
strona z 2
strona z 2

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).