Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

19.99 PLN 49.99 PLN

Koszulki dziecięce

W sklepie internetowym 4F znajdziesz odzież nie tylko dla dorosłych. W asortymencie dla najmłodszych sportowców mamy koszulki dziecięce, które zapewniają komfort, swobodę ruchu i funkcjonalność. Oferujemy t-shirty chłopięce w różnych kolorach, fasonach i wzorach, dlatego można je nosić na wiele różnych okazji: do szkoły, na trening czy na wycieczkę.

Koszulki dla dzieci - technologia 4FDry

T-shirty dla dziecka powinny być przede wszystkim wygodne i służyć właścicielom niezależnie od okoliczności. Stąd nasze koszulki dziecięce 4F zostały zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii 4FDry, która pozwala na szybkie odprowadzanie wilgoci i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.T-shirty dziecięce mają płaskie szwy, zapobiegające otarciom. T-shirty chłopięce mają również elementy odblaskowe, które zapewniają dobrą widoczność dziecka po zmroku.

T-shirty dziecięce - materiał

Oferowane przez nas koszulki dla dzieci wykonane są głównie z bawełny, dzięki czemu możemy być pewni, że nasza pociecha będzie czuła się komfortowo przez cały dzień. Materiał ten jest niezwykle miękki w dotyku, przez co dzieci bardzo lubią go nosić. Z drugiej strony oferujemy również t-shirty dla dziecka, wykonane w 100% z poliestru. Materiał ten zapewnia ciepło i suchość podczas aktywności ruchowej w warunkach zimnej temperatury i wilgoci.

Koszulki chłopięce - wzory i kolory

T-shirty chłopięce oferujemy w wielu różnych wzorach i kolorach. W asortymencie mamy również koszulki dla dzieci z ozdobnymi napisami sportowymi. Materiał jest elastyczny, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu sylwetki, a w dodatku raglanowe rękawy umożliwiają pełną swobodę ruchów. Oferujemy koszulki chłopięce z zintegrowanym kapturem ochronnym, a także modele typu longsleeve.

T-shirty dla dziecka

W naszej ofercie dostępne są koszulki dziecięce zarówno dla małych jak i większych chłopców. T-shirty dziecięce dla najmłodszych sportowców dostępne są w rozmiarach od 92 do 122 cm. Z kolei dla nastolatków proponujemy rozmiarówkę od 128 do 164 cm.

Koszulki (t-shirty)

sortuj według
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2017 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).