naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Kurtki 3 w 1

(1)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Ustaw kierunek malejący
40
120

Wyjątkowo wytrzymałe kurtki 3w1 damskie

W asortymencie sklepu 4f znajdziecie najwyższej jakości kurtki wielofunkcyjne damskie, które będą niezastąpione w czasie każdej wymagającej aktywności fizycznej. Materiały, z jakich zostały wykonane oraz zestaw dodatkowych cech są dobrane w taki sposób, by posłużyły w najbardziej ekstremalnych warunkach takich jak wyprawy trekkingowe czy inne outdoorowe aktywności. Kurtka 3w1 damska to element odzieży sportowej, który pomoże przekroczyć wszelkie granice i osiągnąć to, czego chcecie, bez ograniczeń ze strony ubioru.

Kurtka wielofunkcyjna damska dla wymagających kobiet

Kurtki wielofunkcyjne damskie składają się z dwóch elementów, które można nosić razem bądź oddzielnie. Zewnętrzna warstwa typu shell jest wzmocniona laminacją 3L oraz posiada membranę o wysokości 10 000, która chroni przed wiatrem oraz wilgocią. Pod nią można założyć puchową podpinkę z naturalnym wypełnieniem, tworząc funkcjonalną kurtkę z odpinanym polarem. W lżejszych warunkach wystarczy sama warstwa zewnętrzna. Podpinkę można również nosić samodzielnie bądź pod innymi modelami kurtek damskich.

Zewnętrzna i wewnętrzna warstwa kurtki funkcyjnej damskiej

Membrana, która pełni funkcje wodoszczelne i oddychające, nie jest jedyną zaletą kurtki wielofunkcyjnej damskiej. Równie istotna jest laminacja 3L, która odpowiada za lekkość produktu oraz jego zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia. Warstwa zewnętrzna kurtki 3w1 damskiej posiada również podklejone szwy zabezpieczone wodoodporną taśmą chroniące przed zewnętrzną wilgocią.

Kurtki z polarem damskie posiadają również bardzo funkcjonalny zintegrowany kaptur z pełną regulacją 3D, stanowiący świetną ochronę głowy przed podmuchami wiatru oraz deszczem. Kurtka wielofunkcyjna damska jest ponadto wyposażona w dwubiegunowy zamek, który zatrzymuje ciepło w środku, zapobiegając niekontrolowanej utracie ciepła. Wybrane modele posiadają systemy wentylacyjne gwarantujące doskonałą regulację temperatury. Strategicznie rozmieszczone kieszenie czy ich świetne zabezpieczenie przed wilgocią to kolejne zalety tego rodzaju odzieży przeznaczonej dla najbardziej wymagających kobiet.  

Wewnętrzna warstwa kurtki 3w1 damskiej także została wyposażona w kieszenie i wysokiej jakości zamek. Dzięki jej naturalnemu wypełnieniu z mieszanki puchu i pierza, doskonale chroni organizm przed niekorzystnym działaniem wiatru i wilgoci.

Specjalistyczne kurtki dla kobiet

Kurtki z odpinanym polarem dla kobiet to specjalistyczna odzież, którą docenią wszystkie aktywne osoby, potrzebującej ekstremalnej ochrony. Warto do nich dopasować najwyższej jakości bieliznę funkcyjną czy założyć na górę spodnie trekkingowe damskie, tworząc niepowtarzalną i sprawdzającą się w trudnych warunkach stylizację.