naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Koszulki treningowe

(59)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Ustaw kierunek malejący
40
120

Termiczna koszulka damska na trening

Koszulka termiczna damska to idealna odzież do intensywnych treningów, która wesprze twój organizm i poprawi komfort w razie intensywnego wiatru, niskich temperatur czy nawet opadów atmosferycznych. Dzięki szczegółowo opracowanym parametrom technicznym, oryginalnemu sportowemu wyglądowi oraz dbałości o każdy detal, już wkrótce stanie się twoją ulubioną odzieżą treningową! To dzięki niej będziesz czuła się wyjątkowa, gotowa pokonać wszelkie ograniczenia.

Koszulki termiczne damskie jako twoja ochrona

Damskie koszulki termoaktywne mają przede wszystkich chronić przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i wspierać naturalne procesy termoregulacji ciała. Tworzą one specyficzny mikroklimat, odprowadzając wilgoć na zewnątrz, pomagając utrzymać stałą temperaturę i wrażenie suchości. Bluzka termoaktywna damska stanowi barierę dzięki swoim warstwom i powietrzu zawartym w materiałach. Dzięki temu założysz ją nie tylko na treningi w domu, w klubie czy na siłowni, ale przede wszystkim na ćwiczenia outdoorowe, które wymagają od nas zupełnie innego przygotowania.

Koszulka szybkoschnąca damska i jej najważniejsze parametry

Koszulka termoaktywna damska musi być przede wszystkim funkcjonalna, wygodna oraz modna. W sklepie 4f znajdziesz idealną kombinację tych cech, które sprawią, że pokochasz nasze koszulki już od pierwszego treningu. Koszulki termoaktywne damskie dostępne w naszej ofercie dzielą się na kilka rodzajów, o odmiennych parametrach, które decydują o ich funkcjonalnościach. Wybrane modele są wykonane z wyjątkowo trwałych włókien, które zapewniają wytrzymałość i elastyczność na podwyższonym poziomie. Szybkoschnące wykończenie doskonale odprowadza pot, a szwy mogą dawać nawet zmienne uczucie ucisku.

Damskie koszulki szybkoschnące mogą być wyposażone również w taśmy zapobiegające przemieszczaniu się materiału, strefowe panele wspierające wentylację czy elementy odblaskowe, które poprawią widoczność po zmroku. Nie mniej ważny jest krój, który dopasowujemy do własnych oczekiwań. Warto jednak pamiętać o tym, że damska koszulka termoaktywna musi przylegać do ciała, by jak najlepiej wykorzystać jej funkcjonalności.

Koszulki szybkoschnące damskie na trening

Bluzki termoaktywne damskie będą niezastąpione zarówno w czasie biegania, wypraw górskich, a nawet okazjonalnej jazdy na rowerze czy w czasie innych intensywnych treningów. Jeśli planujemy ćwiczenia outdoorowe chłodną porą, dobierzmy do niej  modny polar damski oraz kurtkę damską, które stworzą komplet, mogący stawić czoła wszelkim wyzwaniom.