naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Bielizna termoaktywna damska

(66)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Strona
Ustaw kierunek malejący
40
120
Strona

Aby sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym nasza termoaktywna bielizna sportowa wykonana została z najlepszych dostępnych materiałów. Posiadają one właściwości, dzięki którym możliwe jest sprawne odprowadzanie potu i wilgoci. Zastosowanie minimalnej ilości szwów oraz elastycznych nici do łączenia elementów sprawia, że ubrania termiczne nie powodują otarć ani uszkodzeń skóry. Nasza bielizna termoaktywna damska dostosowana jest specjalnie do damskiej budowy ciała, jest lekka i bardzo elastyczna.

Bielizna termoaktywna 4F damska - nasze technologie

Dostępna w naszym asortymencie bielizna termiczna damska zaprojektowana została z użyciem technologii 4FSkin. Gwarantuje ona idealne dopasowanie do ciała i poczucie komfortu dzięki rozciągliwym materiałom. Bielizna termoaktywna 4F charakteryzuje się również bezszwową technologią, co pozwala na uniknięcie bolesnych otarć i podrażnień skóry. Ubrania termiczne gwarantują pełen zakres ruchów nawet podczas intensywnego treningu.

Funkcja odzieży termicznej

Bielizna termoaktywna damska przede wszystkim ma zapewnić suchość naszej skóry podczas aktywności fizycznej. Jej rola polega na odprowadzeniu potu i wilgoci, które zmniejszają komfort treningu. Dopasowany krój odzieży termicznej sprawia, że stanowi ona optymalną warstwę izolacyjną dla naszego ciała. Projektanci opracowali również specjalne strefy wzorowane na mapie ciała, które pozwalają na regulację temperatury organizmu. Dzięki nim, ubrania termiczne damskie mogą transportować nadmiar ciepła w miejscach narażonych na wzmożoną emisję potu.

Bielizna sportowa damska jako warstwa bazowa

Bielizna sportowa to podstawa ubioru każdego sportowca w czasie treningów na zewnątrz podczas zimnych i deszczowych dni. Powinniśmy zakładać ją jako pierwszą warstwę odzieży pod bluzypolary i kurtki. Wtedy możemy mieć pewność, że bielizna termoaktywna damska 4F będzie spełniać swoje funkcje. W zależności od pogody możemy wybrać wersję odzieży termicznej: lekką, średnią lub grubą.