naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Skarpety narciarskie

(16)
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Skarpety narciarskie dla aktywnych kobiet

Skarpety narciarskie damskie są niezbędnym elementem ubioru na stok. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów lepiej utrzymują buty w miejscu oraz pomagają absorbować wstrząsy i eliminować nieprzyjemne tarcie. Skarpety narciarskie damskie są wykonane z miękkiego i grubego materiału, który zapewni wsparcie w czasie najtrudniejszych zjazdów. Zastosowana technologia (4FWarm) zadba o to, by stopy pozostawały jednocześnie ciepłe i suche. Dzięki technologii Prolen opartej na jonach srebra Ag+, skarpety narciarskie będą hamowały również wzrost grzybów i bakterii, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach.

Kompletując ubiór na stok musimy mieć na uwadze to, że nawet najlepszy sprzęt nie spełni swojej roli, jeśli nie założymy profesjonalnych skarpet narciarskich. Modele idealne na stok charakteryzują się podwyższonym stanem, dzięki czemu jeszcze lepiej chronią przed niskimi temperaturami.

Idealny model skarpet narciarskich dla kobiety

Skarpety narciarskie damskie dostępne w naszym sklepie posiadają szereg dodatkowych cech, które wyróżniają je na rynku. Przykładem mogą być elastyczne ściągacze, które gwarantują lepsze dopasowanie i utrzymywanie odzieży we właściwej pozycji podczas aktywności na stoku. Niektóre z modeli skarpet narciarskich damskich zostały również wzmocnione w okolicy palców i pięt, by ochronić najbardziej newralgiczne strefy przed otarciami. Wygładzone szwy dodatkowo podwyższają komfort użytkowania.

Jeśli martwimy się nadmierną potliwością stóp powinniśmy sprawdzić, czy wybrany model skarpet narciarskich jest wyposażony w system strefowej wentylacji, który zagwarantuje lepszą oddychalność.

Skarpety narciarskie są modnym elementem ubioru

W czasie kompletowania odzieży na stok warto pamiętać o skarpetach narciarskich damskich, które podkreślą modny wygląd na stoku. Różnorodność wzorów i kolorów sprawi, że bez najmniejszych problemów dopasujemy je do pozostałej części ubioru. Potrzebujecie wygodnych i modnych skarpet narciarskich damskich? Modele dostępne w naszym sklepie z pewnością zaspokoją najbardziej wymagające kobiety!