Filtry
Kaski rowerowe to akcesoria, które gwarantują skuteczną ochronę głowy w trakcie każdej wyprawy jednośladem. Z tego powodu są niezbędnym elementem wyposażenia każdego amatora rowerowych wycieczek. Modele dostępne w ofercie 4F są ultralekkie, a jednocześnie zapewniają skuteczną amortyzację w razie upadku. Każdy z oferowanych kasków posiada regulację, dzięki czemu można go odpowiednio dopasować do wielkości głowy i czuć się komfortowo w trakcie jazdy. Kaski rowerowe dostępne są zarówno w żywej, jak i nieco bardziej stonowanej kolorystyce i wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nowoczesny design kasków rowerowych pozwala każdemu, kto go założy zmienić nieco swój sportowy design. W naszej ofercie każdy znajdzie kask rowerowy, którego nie powstydziłby się nawet największy sportowiec wyczynowy!
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).