Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

29.99 PLN 39.99 PLN

Klapki dla dziewczynek


Nasze klapki dla dziewczynek doskonale nadają się na basen, na plażę czy do wyjścia na spacer w porze ciepłej. Są wykonane ze specjalistycznych, technicznych materiałów, które zapewniają im lekkość i komfort dla stóp w czasie wodnych aktywności. Klapki dziewczęce dostępne w naszym sklepie są również wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu oraz prawidłowo podtrzymują stopę dziecka. Jest to wręcz niezbędny rodzaj obuwia dziecięcego, który jest uniwersalny w czasie rodzinnych wyjazdów czy wspólnych wypraw na basen lub nad jezioro.

Japonki dziewczęce


Japonki dziewczęce sprawdzą się w czasie upalnych dni, idealnie wpisując się w najnowsze trendy modowe. Dzięki bogatej i soczystej kolorystyce staną się ulubionym obuwiem dziecięcym. Ich konstrukcja sprawia, że są łatwe w zakładaniu i jednocześnie nie spadają w czasie chodzenia. Japonki dziewczęce pasują do wielu stylizacji, które są zarówno sportowe jak i bardziej eleganckie.

Buty na plażę dla dziewczynki


Buty na plażę dla dziewczynki powinny być odporne na uszkodzenia i trwałe, dlatego dokładamy wszelkich starań, by modele dostępne w naszym sklepie spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Chodzenie bosymi stopami po piasku jest nie tylko nieprzyjemne, ale może również doprowadzić do nieprzyjemnych i bolesnych oparzeń. Z tego powody buty na plażę dla dziewczynki są niezbędnym elementem wakacyjnego wyposażenia.

Buty na basen dla dziewczynki


Buty na basen dla dziewczynki są niezbędne, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo na śliskiej powierzchni kafelek. Modele muszą posiadać bieżnik, który zagwarantuje stopom odpowiednią amortyzację. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego projektujemy nasze obuwie w bardzo dokładny i przemyślany sposób. Buty na basen dla dziewczynki stanowią ponadto ochronę przed bakteriami i grzybami, na które jest narażona wrażliwa skóra dziecka.
Dobrze dopasowane obuwie dziewczęce jest niezbędne w czasie wielu aktywności sportowych, dlatego starajmy się pomóc w wyborze odpowiedniej pary, która sprawdzi się w czasie wielu letnich oraz wodnych aktywności sportowych.

Japonki, klapki

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).