Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

29.99 PLN 39.99 PLN

KLAPKI DLA DZIECKA

Klapki dziecięce są doskonałym wyborem na basen oraz na plażę. Sprawdzą się również w czasie codziennych spacerów, szczególnie przy wysokich, letnich temperaturach. Jeśli szukamy idealnego modelu klapek dziecięcych powinniśmy zastanowić się, w jaki sposób maluch będzie z nich najczęściej korzystał.

KLAPKI DLA CHŁOPCA LUBIĄCEGO SPORTY WODNE

Mały sportowiec uwielbiający pływanie powinien postawić na buty na basen dla dziecka, które posiadają antypoślizgową podeszwę oraz są wykonane z materiałów odpornych na wilgoć. Obuwie noszone na kąpieliskach nie jest wyłączenie elementem mody, ale ochroną przed niebezpiecznymi bakteriami, grzybami oraz poślizgnięciem, które może przytrafić się każdemu na mokrej powierzchni płytek. Z tego powodu poza wyborem wygodnych kąpielówek chłopięcych, zadbajmy by nasze dziecko posiadało również odporne klapki oraz inne potrzebne akcesoria dziecięce. Buty na basen chłopięce powinny być przede wszystkim łatwe w czyszczeniu, szybkoschnące oraz wygodne w zakładaniu oraz zdejmowaniu.

BUTY NA PLAŻĘ DLA CHŁOPCA SĄ NIEZBĘDNE

Klapki dziecięce to również idealny wybór na wspólne wakacje nad morzem czy nad jeziorem, gdy dziecko będzie potrzebowało ochrony przed gorącym piaskiem. Buty na plażę dla dziecka muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów, które wytrzymają kontakt nawet ze słoną wodą. Jeśli wybierzemy modele bardziej zabudowane, sprawdźmy dodatkową cyrkulację powietrza, by stopa dziecka nie odparzała się już po krótkim spacerze. Klapki chłopięce mogą także posiadać bieżnik na podeszwie, który zagwarantuje dodatkową amortyzację i trwałość nawet w czasie długich letnich aktywności.

JAPONKI DLA DZIECKA NA CO DZIEŃ

Japonki chłopięce to świetny wybór na rodzinne wycieczki za miasto lub spacery w lecie, gdy upały skutecznie zniechęcają nas do zakładania bardziej zabudowanego obuwia. Japonki dziecięce są lubiane przez wielu młodych sportowców, gdyż łatwo je założyć i dopasować do większości stylizacji. Doskonale wyglądają na co dzień w zestawieniu z modnym t-shirtem chłopięcym czy spodniami chłopięcymi. Japonki dla chłopca to synonim mody i stylu, gdyż inny rodzaj klapek bardzo trudno połączyć z bardziej casualowymi ubraniami.

Japonki, klapki

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).