Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

22.99 PLN 149.99 PLN

SASZETKA DO BIEGANIA DLA PROFESJONALISTÓW

Na treningach dajecie z siebie wszystko i waszym celem jest ciągłe poprawianie swojej formy oraz wyników? Poza odzieżą sportową taką jak szorty do biegania czy koszulki i buty sportowe, musicie pamiętać o akcesoriach, które poprawią wasz komfort! Saszetki do biegania pozwolą wam zabrać ze sobą różne drobiazgi, które nie zmieszczą się w kieszeniach spodenek treningowych. Niejednokrotnie zdarza się, ze wybrany model posiada jedynie kieszonkę na kluczyk, a wy chcielibyście zabrać na trening portfel czy telefon komórkowy. Odpowiedzią na ten problem jest nerka sportowa o różnej pojemności i konstrukcji.

Saszetki sportowe można również zabrać ze sobą na wycieczkę górką, na dłuższy spacer czy nawet na aktywne wakacje! Nie zawsze potrzebujemy pakować się do plecaku górskiego czy treningowego, dlatego nerki sportowe w wielu przypadkach będą wystarczające, by pomieścić najważniejsze przedmioty.

NAJLEPSZE NERKI SPORTOWE

Nerki do biegania są wykonywane z różnorodnych materiałów o odmiennych właściwościach. Dzięki temu łatwo wybrać model, który spełni nasze oczekiwania i będzie doskonale pasował do pozostałej garderoby sportowej. Saszetki na pas do biegania wykonane z odblaskowego materiału lub wyposażone w odblaskowe elementy poprawią bezpieczeństwo po zmroku oraz w czasie aktywności w słabych warunkach oświetleniowych.

W czasie wyboru najlepszego modelu nerki na pas do biegania należy zwrócić uwagę na sposób regulacji. Najwygodniejsze są modele regulowana z klamrą, która umożliwia indywidualne dopasowanie. Jeśli zależy nam na lepszym uporządkowaniu przedmiotów w saszecie sportowej, zdecydujmy się na model z dwoma lub trzema kieszeniami.

Wybrane nerki do biegania posiadają również oddychającą, miękką siatkę 3D, która usprawnia wentylację. Lubicie biegać w deszczu lub w trudnych warunkach? Zobaczcie czy model posiada laminowany zamek dla lepszej ochrony przed wilgocią i powłokę TPR, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne.

MODNE SASZETKI SPORTOWE

Saszetki sportowe dostępne w asortymencie sklepu 4F sprawdzą się zarówno w czasie niskiej i wysokiej intensywności ćwiczeń. Ponadto dzięki oryginalnemu wzornictwu i modnej kolorystyce staną się nieodłącznym towarzyszem wszystkich treningów. Nerki do biegania można dopasować do innych akcesoriów sportowych takich jak czapka męska i damska czy do obuwia sportowego. Są one niewielkim elementem, który szybko zostanie doceniony przez wszystkie osoby, które kochają ruch na świeżym powietrzu.

Saszetki do biegania

sortuj według
promocja
Saszetka na pas AKB003  czarny
49.99 PLN 59.99 PLN
promocja
Saszetka na pas AKB006  czarny
59.99 PLN 69.99 PLN
promocja
Saszetka na pas AKB007  czarny
59.99 PLN 69.99 PLN
promocja
Saszetka na pas AKB007  multikolor
promocja
Saszetka na pas AKB204   kobalt
39.99 PLN 59.99 PLN
promocja
Saszetka na pas AKB212  srebrny
29.99 PLN 39.99 PLN
promocja
Saszetka na pas AKB001  czarny
39.99 PLN 44.99 PLN
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).