naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Kurtki 3w1

(1)
Ustaw kierunek malejący
40
120
Ustaw kierunek malejący
40
120

KURTKI 3W1 DLA DZIEWCZYNEK – NAJLEPSZA OCHRONA PRZED TRUDNYMI WARUNKAMI

Kurtki 3w1 dla dziewczynek należą do najbardziej zaawansowanej technologicznie odzieży, która ma za zadanie chronić dziecko przed negatywnym wpływem wiatru i chłodu, dbając jednocześnie o doskonałe odprowadzanie potu na zewnątrz. Kurtki wielofunkcyjne dla dziewczynek to wybór dla aktywnych dzieci, które uwielbiają wspólne wycieczki rowerowe, wyjazdy trekkingowe i inne formy ruchu na świeżym powietrzu. Decydując się na taki rodzaj odzieży sportowej, możemy być spokojni o zdrowie naszych dzieci.

KURTKI WIELOFUNKCYJNE DLA DZIEWCZYNEK - ROZSĄDNY WYBÓR

Kurtki 3w1 dziewczęce dostępne w naszym sklepie są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody, dlatego ich niepowtarzalny design i mnogość kolorów czy wzorów sprawiają, że stają się nieodłącznym elementem codziennego ubioru. Wiele dzieci ceni przede wszystkim wygodę i komfort, dlatego sportowy styl ubierania staje się wręcz koniecznością. Kurtki wielofunkcyjne dziewczęce to doskonały wybór dla maluchów, które są bardzo aktywne i potrzebują zwiększonej ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

KURTKI DLA DZIEWCZYNEK 3W1 – SZCZEGÓLNA TECHNOLOGIA

Modele kurtek 3w1 dla dziewczynek dostępne w sklepie 4f są tworzone z wytrzymałych oraz lekkich materiałów odpornych na uszkodzenia. Wyposażamy je w membranę, by zagwarantować lepszą ochronę przed deszczem i oddychalność. Wybierając spośród wielu modeli, zwracajmy zawsze uwagę na indywidualne cechy produktu – polarowa podpinka zwiększa ciepłotę kurtki dziewczęcej, a regulacja mankietów oraz dołu sprawia, że wybrany model lepiej leży na ciele. Rozważmy również kurtkę dziewczęcą z kapturem lub bez niego – jest to zawsze dodatkowa ochrona dla dziecka.
Kurtki wielofunkcyjne dla dziewczynek warto łączyć z innymi elementami funkcjonalnej odzieży np. z bielizną bezszwową dziewczęcą lub polarem dziewczęcym, które będą stanowiły doskonałe uzupełnienie stroju. Pamiętajmy o tym, że w większości uprawianych dyscyplin poleca się stosowanie kilku warstw ubrań, które zapewniają lepszą ochronę dla dziecka.