Filtry
W naszym asortymencie znajdziecie czapki zimowe chłopięce, które gwarantują odpowiednią osłonę dla głowy w mroźne dni. Oferowane przez nas zimowe czapki dziecięce to nie tylko dodatek do ubrania wierzchniego na zimę, ale tak naprawdę stanowią kluczowy element ciepłego stroju. Czapki zimowe dla dzieci 4F są bardzo wygodne, a w dodatku wyróżniają się nowoczesnym designem. Ciekawe kroje, specjalnie zaprojektowane z myślą o dzieciach, przypadną do gustu nawet największym przeciwnikom noszenia czapek.

Czapka zimowa dziecięca - obowiązkowy element ubrania w okresie zimowym

W chłodne dni tracimy przez głowę nawet do 70% ciepła z naszego organizmu. Tak naprawdę czapka zimowa dziecięca jest podstawowym zabezpieczeniem dla ciała w walce z wychłodzeniem, a puchowa kurtka czy ocieplane buty stanowią dla niej uzupełnienie. Pamiętajmy, że to właśnie wyziębienie organizmu jest główną przyczyną osłabienia mechanizmów odpornościowych. Bez czapki zimowej chłopięcej, nasze dzieci są zdecydowanie bardziej narażone na atak wirusów i w konsekwencji na ciągłe stany przeziębienia.

Czapki chłopięce zimowe na trening i na narty

Zimowe czapki dla chłopców przydadzą się również podczas zimowych aktywności na powietrzu - treningów piłkarskich, biegowych czy też podczas szaleństw na stoku narciarskim. Dostępne w naszej ofercie czapki zimowe dziecięce posiadają nowoczesny design i sportowy krój, dzięki czemu mali sportowcy mogą cieszyć się pełnym komfortem treningu. Bawełniany materiał zapewnia ciepło, a do tego nie pozostawia dyskomfortu podczas kontaktu ze skórą.

Czapka zimowa dla dzieci - sportowa kolekcja 4F

Wybierając zimowe czapki chłopięce z kolekcji 4F możemy być pewni, że nasze dziecko będzie miało zapewnioną odpowiednią ochronę przed zimnem. Oferujemy wiele różnych fasonów w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego każdy chłopiec będzie mógł wybrać odpowiadający mu model. Nasze czapki zimowe dla dzieci przypadną do gustu nawet tym osobom, które nie lubią nosić tego niezbędnego okrycia na głowę.

Czapki zimowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).