Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

149.99 PLN 299.99 PLN
Oferowane przez nas buty trekkingowe doskonale chronią przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Oprócz właściwości wodoodpornych ich największą zaletą jest bardzo dobra stabilizacja stopy, która utrudnia przypadkowe skręcenie stawu skokowego podczas poruszania się po nierównym i stromym terenie. Dostępne w naszej ofercie buty górskie turystyczne posiadają również specjalnie wyprofilowaną podeszwę, podnoszącą komfort wędrówek zwłaszcza po skalistych terenach. Specjalnie zaprojektowana podeszwa gwarantuje również, że obuwie trekkingowe będzie zapewniać doskonałą przyczepność na różnych nawierzchniach, jednocześnie absorbując wstrząsy.

Obuwie trekkingowe 4F

Buty trekkingowe 4F są bardzo trwałe, lekkie, elastyczne i wygodne. Użyte w ich konstrukcji innowacyjne technologie zapewniają znakomite właściwości użytkowe. Śródpodeszwa wykonana z pianki EVA zapewnia lekkość, a przy okazji skutecznie tłumi wstrząsy. Nasze obuwie trekkingowe posiada solidny system sznurowania, dzięki czemu stopa ma lepszą stabilizację. Będziemy czuć się w nich komfortowo przez cały dzień, dzięki zastosowaniu miękkiego wewnętrznego kołnierza oraz szerokiego perforowanego języka.

Buty górskie, zapewniające pełne wsparcie

Osoby, które wspinają się po górach nie tylko są narażone na zmienne warunki pogodowe, ale również na wiele różnych rodzajów podłoża: śliskie kamienie i skały, mokra trawa, niestabilny żwir, itp. Odpowiednie buty górskie, to niezbędny element ekwipunku, który zminimalizuje ryzyko poślizgnięcia się czy upadku. Jeśli wybieramy się w wyższe rejony takich pasm górskich jak: Tatry, Alpy czy Dolomity, to musimy również pamiętać o ryzyku wystąpienia śniegu, nawet jesienią czy wiosną. Aby w pełni cieszyć się z uroków górskich wędrówek powinniśmy zaopatrzyć się w solidne buty trekkingowe, z cholewką wykonaną z mieszanki tkaniny oraz skóry, a także dobrą podeszwą, która amortyzuje wstrząsy i zapewnia dobrą przyczepność.

Buty turystyczne dla aktywnych

Obuwie trekkingowe przydaje się również podczas wędrówek po nieco mniej wymagającym terenie. Osoby aktywne, które często jeżdżą na wycieczki terenowe, doskonale wiedzą jak ważną kwestią jest wybór wygodnych butów, które nie będą powodować otarć stopy. Buty turystyczne świetnie sprawdzą się również dla osób, które uprawiają nordic walking. Wyposażone są w anatomiczną wkładkę, która efektywnie redukuje męczenie się stopy nawet podczas długotrwałego wysiłku.

Buty trekkingowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).