Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

99.99 PLN 129.99 PLN

OBUWIE SPORTOWE DLA CHŁOPCA

Obuwie sportowe dziecięce to podstawowy element garderoby, który będzie niezastąpiony w czasie lekcji wychowania fizycznego, uprawiania różnorodnych aktywności fizycznych oraz na co dzień. Dzieci są na ogół o wiele bardziej ruchliwe od dorosłych, dlatego jako rodzice musimy zadbać o odpowiednie buty sportowe dla chłopca, by zwiększyć ochronę przed urazami, które często zdarzają się w sporcie. Często nawet kilkuletnie maluchy rozpoczynają profesjonalne treningi, na które powinny zakładać wysokiej jakości obuwie sportowe dziecięce. Pamiętajmy o tym, że poza butami równie ważna jest pozostała część odzieży, którą chłopiec zakłada na treningi – koszulka termoaktywna chłopięca czy spodnie dziecięce wykonane z oddychających materiałów to niezbędne minimum.

BUTY SPORTOWE CHŁOPIĘCE

Obuwie sportowe dla chłopca powinno być jednocześnie wytrzymałe i wygodne, by dziecko w czasie uprawiania ulubionych aktywności dosłownie zapominało, że nosi coś na stopach. Przy okazji pamiętajmy o wzmocnionych skarpetach chłopięcych, które zapewnią lepszą oddychalność i prawidłowy przepływ krwi.

W trakcie zakupu obuwia sportowego dla chłopca zwróćmy uwagę na konstrukcję danego modelu, który nie tylko powinien podobać się dziecku, ale musi również spełniać określone wymogi technologiczne. Wzmocniona pięta i czubek, ergonomiczna wkładka, oddychalna cholewka czy antypoślizgowa podeszwa to niezbędne cechy tego rodzaju produktów.

OBUWIE SPORTOWE MŁODZIEŻOWE

Pomimo tego, że chłopcy rzadziej interesują się modą niż dziewczęta, nadal śledzą swoich ulubionych sportowców czy blogerów modowych, którzy dyktują trendy obuwnicze. Z tego powodu nie zdziwmy się, że kilkunastoletnie dziecko będzie doskonale wiedziało, jakie buty sportowe dziecięce spełnią jego oczekiwania. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroką gamę kolorów i krojów zaprojektowanych przez czołowych designerów, którzy doskonale wiedzą, jak trafić w gusta najmłodszych. Obuwie sportowe młodzieżowe to często chęć wyrażenia własnego stylu, dlatego niekiedy tak trudno znaleźć kompromis z naszą latoroślą.

Jeśli chcemy pomóc dziecku w dopasowaniu obuwia sportowego młodzieżowego do reszty odzieży, postawmy na akcesoria chłopięce w podobnych barwach – takie zestawienie z całą pewnością wzbudzi zachwyt wśród jego rówieśników!

Buty sportowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).