Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

79.99 PLN 199.99 PLN
Kiedy temperatura na zewnątrz spada, a jesienna aura coraz częściej przynosi deszczowe dni, należy szczególnie zadbać o odpowiedni ubiór do aktywności outdoorowych. W takich warunkach bluza do biegania stanowi ważną warstwę ochronną, dzięki której możliwe jest utrzymanie stałej temperatury ciała, a także odpowiednie odprowadzenie wilgoci. Taki strój pomaga biegaczom zachować komfortowe samopoczucie podczas treningu, a także zapobiega przemoknięciu czy wyziębieniu. Dostępne w naszym asortymencie bluzy do biegania sprawdzą się nie tylko podczas treningu, ale również w trakcie uprawiania innych aktywności na świeżym powietrzu.

Damska bluza do biegania

Oferowane przez nas bluzy do biegania dla kobiet zaprojektowane są z myślą o wszystkich najważniejszych potrzebach każdej biegaczki. Materiał dobrze przylega do ciała, ograniczając utratę ciepła, a dodatkowo technologia DryControl stanowi gwarancję utrzymania suchości. Bluza do biegania z kapturem posiada specjalny krój, który dodatkowo zabezpiecza twarz, która szczególnie narażona jest na niekorzystne warunki atmosferyczne podczas treningu. Oferujemy modele o nowoczesnym designie, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym kobietom.

Męska bluza do biegania

W sklepie internetowym 4F dostępne są bluzy do biegania męskie, które zapewniają komfortowe warunki do treningu, a także sportowy, atrakcyjny wygląd. Odpowiedni krój zapewnia dodatkową osłonę dla twarzy czy rąk, a obszar przy zamku głównym wyposażony jest w ochronną patkę. To wszystko sprawia, że bluza do biegania skuteczni zapobiega wyziębieniu. Materiał jest elastyczny, a do tego ma właściwości szybkoschnące.

Bluzy do biegania typu longsleeve treningowy

Kiedy warunki na zewnątrz stają się bardzo niekorzystne, a nie chcemy zaburzyć swojego rytmu treningowego, powinniśmy nakładać dodatkową warstwę bazową (base layer), która będzie ściśle przylegać do ciała, stanowiąc dla skóry izolację przed utratą ciepła. Bluza do biegania typu longsleeve idealnie nadaje się właśnie jako warstwa bazowa. Dodatkowo, technologia 4FSkin gwarantuje perfekcyjne dopasowanie materiału do ciała.

Bluzy do biegania

sortuj według
promocja
Bluza treningowa damska BLDF002  koral
promocja
Bluza treningowa damska BLDF100  czarny
promocja
Bluza treningowa damska BLDF201  czarny
 
 
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).