Nowy punkt na sportowej mapie Krakowa

Gymakers to – jak mówią sami założyciele – nowe spojrzenie na trening personalny. W Krakowie powstało nowe miejsce, którego wyróżnikiem i najsilniejszą stroną są eksperci, doświadczeni trenerzy, których nie spotkasz w popularnych siłowniach. Jeśli szukasz kogoś, z kim można sobie pogawędzić i przy okazji wykonać „jakieś ćwiczenia” to szukaj gdzie indziej. Studio Gymakers to wieloletni praktycy, często z doświadczeniami zawodniczymi. Ich studio treningowe jest kameralne, ale nastawione na wymagającego, świadomego klienta. Działa zgodnie z zasadami Zontek Formula, według których doprowadzenie trenującego do wymarzonej formy to kwestia wręcz osobista trenera.

Uruchomione w połowie kwietnia 2017 r. studio treningowe o powierzchni ponad 160 m.kw. oferuje klientom połączenie klimatu wnętrza w stylu retro, najwyższej klasy i jakości wyposażenia oraz indywidualnych profili treningów i strategii ćwiczeń prowadzonych przez doświadczonych trenerów personalnych, braci Marcina i Pawła Zontków. Studio Gymakers mieści się w zabytkowej części krakowskiego Kazimierza i oferuje klientom szereg typów treningu: motoryczny dla zawodowych sportowców, prewencyjny, siłowy, sylwetkowy, oraz dedykowane treningi dla kobiet w ciąży lub młodych matek, jak też treningi dla dzieci i młodzieży uprawiającej sport.

Gymakers - wejscie_

Trenerzy Gymakers w swojej pracy łączą wiedzę zdobytą z codziennych wieloletnich treningów oraz szkoleń i seminariów. Lata doświadczeń i obserwacji pozwalają im nie tylko motywować podopiecznych, ale także uczyć w jaki sposób osiągać swoje cele bez narażania na kontuzje.
Gymakers - sala_1

Marka 4F zaopatrzyła trenerów personalnych Gymakers w stroje i akcesoria treningowe, do indywidualnej pracy z klientami potrzebującymi wsparcia w drodze do zbudowania wymarzonej formy fizycznej. 4F to marka, która wspiera nie tylko sportowców, ale również amatorów aktywności fizycznej, a dodatkowo pochodzi właśnie z Małopolski.  

Zapraszamy na facebookowy profil studio.

 Gymakers - sala_2

_MG_2732