Najlepsze aplikacje fitnessowe 2017/2018

Aplikacje w smartfonie towarzyszą nam praktycznie na każdym kroku. Gdy wyjeżdżamy na narty instalujemy aplikację sprawdzającą warunki pogodowe, a gdy idziemy biegać włączamy oprogramowanie śledzące naszą trasę i postępy. Przykładów jest naprawdę wiele, gdyż dzięki nowoczesnym programom możemy naprawdę więcej! Dzisiaj przedstawiamy zestawienie najlepszych aplikacji fitnessowych, dzięki którym zrobicie w końcu formę, o jakiej zawsze marzyliście! 

Ćwiczenia w domu - Bez sprzętuTego rodzaju aplikacje treningowe zawierają zestawy ćwiczeń dla wszystkich największych grup mięśniowych bez używania sprzętu. „Ćwiczenia w domu – Bez sprzętu” będą waszym partnerem w czasie wyrabiania formy w domu. Ta aplikacja do planowania treningu siłowego może pochwalić się animacjami i filmami ze wskazówkami, które staną się niezastąpioną pomocą w czasie uczenia się techniki wykonywania ćwiczeń. Wyrzeźbiona klatka piersiowa, mięśnie brzucha, ramiona, pośladki i nogi? Nic prostszego! Aplikacja do treningu siłowego może pochwalić się 10-50 milionami instalacji. Zakładajcie dresy męskiebuty sportowe i ruszajcie do treningu.

Schudnąć w 30 dniSamo wyrzeźbienie mięśni to dla was za mało? Walczycie z nadprogramowymi kilogramami po zimie? Aplikacja do ćwiczeń na telefon pomoże zrealizować bezpieczną i skuteczną redukcję masy ciała. Podobnie jak wcześniejsze oprogramowanie zawiera instruktażowe filmy i animacje, plan systematycznych treningów oraz plany diety. Aplikacja do ćwiczeń może pochwalić się instalacjami w przedziale 10-50 milionów. Czy ktoś jeszcze jej nie ma?

Fitatu Licznik Kalorii i Dieta


Nie bez powodu mówi się, że ćwiczenia to zaledwie 30% sukcesu, ponieważ w 70% za prawidłową wagę ciała odpowiada dobrze zbilansowana dieta. Dlatego w zestawie najlepszych aplikacji fitnessowych 2017/2018 nie mogliśmy pominąć oprogramowania, które jest jednym z najprostszych kalkulatorów kalorii. Fitatu, które posiada już 1-5 milionów instalacji to przede wszystkim największa baza produktów i potraw z Polski. Aplikacja stoper do ćwiczeń, planer treningów czy zawierająca ćwiczenia siłowe nie zapewni 100% sukcesu bez odpowiedniej diety.
Lubicie od czasu do czasu wyłamać się ze swojej diety i zjeść coś w KFC czy Subway’u? Aplikacja posiada dane na temat kaloryczności ich potraw! Dzięki Fitatu szybko sprawdzicie szczegółowe informacje o spożyciu wartości odżywczych oraz witamin i minerałów. To jednak nie wszystko – aplikacja ma również własne zestawy ćwiczeń. Zakładajcie dresy damskie lub męskie i do dzieła!


Atlas ćwiczeń KFD.PLAplikacja Atlas Ćwiczeń służy pomocą początkującym sportowcom, którzy mają problem z poprawnym wykonywaniem ćwiczeń oraz zaawansowanym, którzy szukają alternatywnych sposobów na rozbudowę mięśni. Atlas ćwiczeń, jak sama nazwa wskazuje, zawiera najpopularniejsze ćwiczenia, informacje na temat tego, która grupa mięśni jest angażowana czy nawet gotowe plany treningowe. Ta aplikacja treningowa może pochwalić się już 0,5 -1 milionem instalacji. 

Aerobiczna Szóstka Weidera A6W


 Waszą pięta achillesową są mięśnie brzucha? Podobnie uważa 10-50 milionów użytkowników aplikacji do ćwiczeń brzucha Aerobiczna Szóstka Weidera A6W. Jest to proste oprogramowanie, dzięki któremu wzmocnimy i wyrzeźbimy mięśnie brzucha. Aplikacja do ćwiczeń na brzuch udostępnia harmonogram na 42 dni, monitoring wagi czy trening bez sprzętu. Można ją nazwać podstawowym sposobem na rozpoczęcie przygody z treningami na większe partie mięśniowe. Zróbcie zdjęcie sylwetki w spodniach dresowych i sprawdźcie zmiany po 42 dniach! Ta aplikacja – dziennik treningowy doskonale zobrazuje wasze postępy.

30 Dni Wyzwania FitnessTa aplikacja z ćwiczeniami umożliwia skorzystanie z 30-dniowego wyzwania opracowanego przez profesjonalnych trenerów, które pomoże odzyskać sprawność i poprawić zdrowie! 30 Dni Wyzwania Fitness to oprogramowanie do samodoskonalenia się, które będzie niezastąpione u wszystkich osób, które mają problemy z motywacją lub chcą sprawdzić swój stopień wytrenowania czy wytrzymałości. Gotowi na podjęcie wyzwania? Dołączcie do 10-50 milionów użytkowników, którzy spróbowali lub próbują swoich sił.

Freeletics BodyweightAplikacja jest nazywana najskuteczniejszym programem treningowym, który pomoże zarówno w redukcji wagi, jak i w zbudowaniu masy mięśniowej. Imponująca baza ćwiczeń obejmująca wszystkie grupy mięśniowe, które możemy wykonywać bez żadnego sprzętu. Wystarczy wygodne ubranie – dresy męskie lub dresy damskie oraz buty sportowe – i dobra motywacja. Aplikacja jest dostosowana do różnego stopnia zaawansowania użytkowników oraz posiada filmy instruktażowe, które są gwarancją poprawnego wykonywania treningów. Freeletics Bodyweight zainstalowano już 5-10 milionów razy.

7 Minutowe Ćwiczenia


 Nie macie czasu na długie treningi i korzystanie ze skomplikowanych planów diet? Dołączcie do grona osób, które trenują szybko i efektywnie. 10-50 milionów instalacji mówi samo za siebie. Aplikacje do ćwiczeń takie jak „7 Minutowe Ćwiczenia” to sposób na schudnięcie i poprawienie funkcjonowania układu krążenia. Marzycie o pięknej rzeźbie mięśni brzucha bez spędzania długich godzin na treningu? HICT, czyli intensywny trening kondycyjny pomoże wam to osiągnąć.

MyFitnessPalMyFitnessPal zostało zainstalowane przez 50-100 milionów osób. Dlaczego ta aplikacja do treningu nie znajduje się na szczycie naszej listy? Jako nieliczna w zestawieniu jest płatna. Pomimo tego warto wziąć ją pod uwagę, gdyż będzie niezastąpioną pomocą w czasie treningów. Aplikacja do codziennych ćwiczeń wspomaga odchudzanie, które możemy kontrolować dzięki bazie produktów z całego świata spożywanych na co dzień. Ponadto zawiera kilkaset ćwiczeń oraz oferuje możliwość tworzenia własnych, bez żadnych ograniczeń. Spersonalizowane cele czy możliwość dzielenia się postępami ze znajomymi na pewno dodatkowo was zmotywują! Zakładajcie buty sportowe męskie i dajcie się porwać fitnessowemu szaleństwu. 

Workout Trainer: fitness coachOstatnia aplikacja fitnessowa 2017/2018 również może pochwalić się ogromną liczbą użytkowników – 10-50 milionów instalacji. Certyfikowani trenerzy poprowadzą was przez wszystkie ćwiczenia wraz z instrukcją wideo. Aplikacja do planowania treningu daje możliwość dopasowania własnego poziomu zaawansowania czy skorzystania ze spersonalizowanych programów treningowych. Jest to świetna informacja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem.

Najlepsze aplikacje fitnessowe

Czas na doskonalenie swoich umiejętności fitnessowych

Układanie treningów i planów diet sprawia wam trudność? Potrzebujecie stałej motywacji, przypominania i wykresu swoich postępów? Odpowiedzią będzie aplikacja fitnessowa, która spełni rolę waszego osobistego trenera personalnego. Nie wiecie, która jest najlepsza? Wybierzcie jedną z naszej propozycji, by przekonać się, że z aplikacją trenuje się zupełnie inaczej!

Stylizacja na fitness dla niej


Stylizacja na fitness dla niego

Zmotywowani do ćwiczeń w domu? Sprawdźcie najlepszą odzież fitnessową dla niej i dla niego!