Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

59.99 PLN 149.99 PLN
Biustonosze do biegania są nieodłącznym elementem odzieży, który należy założyć w czasie wysiłku na bieżni czy na zewnątrz. Bieganie to bardzo intensywny sport, w czasie którego staniki do biegania ograniczają ruch piersi i unieruchamiają cały biust. Porównując zwykłe biustonosze, wypadają one bezkonkurencyjnie, gdyż usztywniają tą newralgiczną część ciała aż o 75%! Top do biegania można założyć również w czasie innych aktywności, gdyż jest to wszechstronna część odzieży fitness. Jazda na rowerze, zajęcia fitnessowe w klubie, wyjście na siłownię czy nawet joga to doskonała okazja na nowy i dopasowany biustonosz sportowy.

Stanik do biegania należy dobierać w zależności od intensywności treningu i rozmiaru naszego biustu. Jeśli biegamy często, długo i intensywnie, powinniśmy zdecydować się na model dobrze podtrzymujący piersi, który zapobiegnie ich niekontrolowanemu przemieszczaniu się. Jeśli wolimy jogging i bieganie jest dla nas jedną z wielu form aktywności sportowej, warto rozważyć top do biegania o średnim wsparciu. W przypadku małego rozmiaru biustu i niskiej intensywności treningu, możemy zdecydować się nawet na sportowy biustonosz do biegania z niskim wsparciem.

Wyjątkowe staniki do biegania od 4F

W czasie zakupu biustonosza do biegania powinniśmy zwrócić uwagę na szereg specjalnie zaprojektowanych cech funkcyjnych. Przykładem może być pas podtrzymujący biust, który nie tylko posiada różną szerokość, ale musi być idealnie dopasowany do naszego ciała. Staniki do biegania warto dobrać do rozmiaru piersi – podstawą jest to, że cała pierś wypełnia dobrze miseczkę, a ewentualne fiszbiny nie powodują ucisku pod biustem.

Niektóre z modeli topów do biegania dostępnych w sklepie 4f posiadają regulowane ramiączka, które zapewnią jeszcze lepsze dopasowanie. Jeśli cenicie sobie wygodę, zwróćcie uwagę na gładkie i miękkie szwy, które docenią najbardziej zapalone biegaczki, dla których przebiegnięcie maratonu nie stanowi większego wyzwania. Wszystkie sportowe biustonosze do biegania w naszej ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które doskonale odprowadzają pot i zapewniają komfort przez cały czas treningu.

Topy do biegania i innych aktywności sportowych

Top do biegania warto wykorzystać również w czasie innych aktywności sportowych. Kobiecy biust wymaga wyjątkowego wsparcia, dlatego nasi projektanci dokładają wszelkich starań, by staniki do biegania były nie tylko piękne i modne, ale również funkcjonalne i wygodne.

Dopasowanie każdego z modeli do nowych spodni fitnessowych damskich czy koszulki damskiej nie będzie stanowiło problemu, a nawet wręcz odwrotnie! Bogata oferta sklepu 4f pozwoli na dopasowanie biustonosza do biegania do każdego rodzaju odzieży sportowej. Jeśli chcemy zapewnić sobie modny wygląd, dopasujmy go do butów sportowych lub nowego nakrycia głowy damskiego, które powinniśmy mieć zawsze w czasie treningów na zewnątrz.

Biustonosze sportowe

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).