Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

59.99 PLN 99.99 PLN
Aby sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym nasza termoaktywna bielizna sportowa wykonana została z najlepszych dostępnych materiałów. Posiadają one właściwości, dzięki którym możliwe jest sprawne odprowadzanie potu i wilgoci. Zastosowanie minimalnej ilości szwów oraz elastycznych nici do łączenia elementów sprawia, że ubrania termiczne nie powodują otarć ani uszkodzeń skóry. Nasza bielizna termoaktywna damska dostosowana jest specjalnie do damskiej budowy ciała, jest lekka i bardzo elastyczna.

Bielizna termoaktywna 4F damska - nasze technologie

Dostępna w naszym asortymencie bielizna termiczna damska zaprojektowana została z użyciem technologii 4FSkin. Gwarantuje ona idealne dopasowanie do ciała i poczucie komfortu dzięki rozciągliwym materiałom. Bielizna termoaktywna 4F charakteryzuje się również bezszwową technologią, co pozwala na uniknięcie bolesnych otarć i podrażnień skóry. Ubrania termiczne gwarantują pełen zakres ruchów nawet podczas intensywnego treningu.

Funkcja odzieży termicznej

Bielizna termoaktywna damska przede wszystkim ma zapewnić suchość naszej skóry podczas aktywności fizycznej. Jej rola polega na odprowadzeniu potu i wilgoci, które zmniejszają komfort treningu. Dopasowany krój odzieży termicznej sprawia, że stanowi ona optymalną warstwę izolacyjną dla naszego ciała. Projektanci opracowali również specjalne strefy wzorowane na mapie ciała, które pozwalają na regulację temperatury organizmu. Dzięki nim, ubrania termiczne damskie mogą transportować nadmiar ciepła w miejscach narażonych na wzmożoną emisję potu.

Bielizna sportowa damska jako warstwa bazowa

Bielizna sportowa to podstawa ubioru każdego sportowca w czasie treningów na zewnątrz podczas zimnych i deszczowych dni. Powinniśmy zakładać ją jako pierwszą warstwę odzieży pod bluzypolary i kurtki. Wtedy możemy mieć pewność, że bielizna termoaktywna damska 4F będzie spełniać swoje funkcje. W zależności od pogody możemy wybrać wersję odzieży termicznej: lekką, średnią lub grubą.

Bielizna termoaktywna damska

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).