Filtry
Termoaktywna bielizna polarowa damska jest wykonana z miękkiego i lekkiego mikropolaru, który sprawdza się w każdych warunkach, gdzie niezbędna jest ochrona i ciepło. Dzięki zastosowaniu technologii 4FWarm, odzież doskonale utrzymuje stałą temperaturę ciała, chroniąc tym samym organizm przed wyziębieniem.

Bielizna polarowa damska jest niezbędnym elementem ubioru w czasie jesieni i zimy, gdyż stanowi idealną warstwę docieplającą. Panie dbające o swój komfort i zdrowie powinny zakładać ją jako drugą warstwę odzieży w czasie sportów outdoorowych. Bieliznę drapaną warto nosić w czasie jazdy na rowerze, wycieczek górskich czy nawet dłuższych spacerów, które są wyzwaniem dla organizmu gdy na zewnątrz panują niskie temperatury.

Termoaktywna bielizna polarowa i jej detale

W czasie podejmowania decyzji o najlepszym modelu bielizny polarowej damskiej, warto zwrócić uwagę na wnętrze, które może być podszyte delikatnym, czesanym materiałem podnoszącym jej właściwości cieplne. Niektóre z nich mogą również charakteryzować się krojem fit, który świetnie podkreśla kobiecą figurę. Pragniecie wymodelować optycznie sylwetkę? Wybierzcie model ze szwami poprowadzonymi wzdłuż tułowia.

Jeśli zależy wam na dodatkowej ochronie przed wiatrem, powinniście zdecydować się na bieliznę drapaną damską z zapinaną stójką, która chroni podbródek i gardło. Dodatkowe wycięcia na kciuk przy mankietach wzmacniają ochronę przed zimnem. Bardzo praktyczne są również kieszenie typu kangurek, w których można ogrzać zziębnięte dłonie.
Lubicie wyzwania i trudne warunki pogodowe? Uprawiacie sport po zmroku? W tym przypadku zwróćcie uwagę na odblaskowe elementy umieszczone na froncie bielizny drapanej, które skutecznie podniosą wasze bezpieczeństwo.

Bielizna drapana symbolem modnej kobiety

Bielizna drapana damska powinna znaleźć się w garderobie modnej kobiety, która kocha aktywność i chce czuć się komfortowo w każdych warunkach pogodowych. Mnogość wzorów i kolorów, które zostały zaprojektowane przez najlepszych specjalistów, przypadną do gustu każdej wymagającej sportsmence. Lubicie być widoczne na szlaku? Chcecie zatrzymać na sobie męskie i damskie spojrzenia? Bielizna polarowa z pewnością pomoże w osiągnięciu tego celu! A co najważniejsze, zadba o zdrowie i wysoki komfort od początku do końca każdego wysiłku fizycznego na zewnątrz.

Bielizna polarowa i drapana

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).