Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

49.99 PLN 69.99 PLN

Bielizna polarowa gwarancją ochrony przed chłodem

Termoaktywna bielizna polarowa męska z lekkiego i miękkiego mikropolaru doskonale sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzebujemy ochrony i ciepła w trakcie uprawiania sportów. Zastosowane przez nas technologie (4FWarm) świetnie chronią przed wyziębieniem organizmu, utrzymując stałą temperaturę ciała.

Bielizna polarowa męska powinna być noszona w roli warstwy docieplającej, dlatego jest niezbędną częścią ubioru w jesieni oraz w zimie. Mężczyzna, dla którego priorytetem jest komfort i zdrowie, powinien zakładać bieliznę drapaną w czasie jazdy na rowerze, na wycieczki górskie czy na dłuższe spacery. Jest to sprawdzony rodzaj odzieży sportowej, który ochroni organizm, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury.

Termoaktywna bielizna polarowa dla aktywnego mężczyzny

Wybrane modele bielizny polarowej męskiej są podszyte delikatnym, czesanym materiałem, który znacząco podnosi właściwości cieplne. Niektóre z nich posiadają również krój fit, który świetnie podkreśla męską sylwetkę i sprawia, że odzież lepiej dopasowuje się do ciała. Należy pamiętać o tym, że bielizna polarowa termoaktywna powinna być zakładana jako druga warstwa odzieży.

Uprawiacie sporty, które wymagają zwiększonej ochrony przed chłodem? Wybierzcie model bielizny polarowej termoaktywnej z dodatkową stójka, która jest nie tylko zapinana, ale posiada strefy z podwyższoną wentylacją. Dla wielu mężczyzn istotne będą również elementy odblaskowe umieszczone na froncie bielizny drapanej, które skutecznie podnoszą bezpieczeństwo na szlaku czy na drodze.

Bielizna drapana symbolem nowoczesnego mężczyzny

Bielizna drapana męska to element garderoby, który powinien znaleźć się w szafie każdego Pana, który kocha aktywność fizyczną na zewnątrz i chce zapewnić sobie wysoki komfort cieplny. Różnorodność wzorów i barw odzieży męskiej sprawi, że nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Chcecie modnie wyglądać i być widoczni w czasie gorszych warunków pogodowych? Druga warstwa odzieży pomoże wam o to zadbać, a co najważniejsze zapewni wysoki komfort od początku do końca aktywności fizycznej.

Bielizna polarowa i drapana

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).