Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

69.99 PLN 99.99 PLN
Bielizna bezszwowa damska to bez wątpienia jedna z najciekawszych nowinek mody sportowej ostatnich lat! Kobiety, które choć raz doświadczyły niezwykłego komfortu trenowania w koszulce i w legginsach bezszwowych, już zawsze będą wybierać ubrania wykonane według tej metody. Innowacyjna technologia zapobiega powstawaniu bolesnych otarć i podrażnień, które mogą powstać w trakcie intensywnych ćwiczeń. Bielizna sportowa bezszwowa spełnia również bardzo ważne funkcje takie jak: odprowadzanie wilgoci i utrzymywanie optymalnej temperatury ciała.

Bielizna sportowa bezszwowa - inteligentna odzież dla Twojej wygody

Dostępna w naszym asortymencie bielizna bezszwowa damska wykonana została z materiałów najlepszej jakości. Termoaktywne włókno dzianinowe NEOACTIVE pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała, zapewniając przy tym komfort i swobodę ruchów. Z kolei technologia 4FSkin sprawia, że koszulki bezszwowe i getry świetnie dopasowują się do kobiecej sylwetki, co zapewnia atrakcyjny wygląd podczas treningu, a także wysoki poziom izolacji cieplnej pierwszej, bazowej warstwy stroju sportowego. Warto również dodać, że dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nasza damska bielizna bezszwowa zapewnia odpowiednią antybakteryjność i higienę użytkowania.

Legginsy bezszwowe - komfortowe treningi biegowe

Technologia bezszwowa to innowacyjna metoda szycia bez użycia przeszyć oraz ściegów. Dzięki temu mogliśmy stworzyć getry bezszwowe, które nie powodują małych ran, które mogą powstać podczas intensywnych ćwiczeń fitness, a także w trakcie biegania. Legginsy bezszwowe termoaktywne spełniają również ważną funkcję utrzymania odpowiedniej temperatury ciała podczas treningu w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Koszulki bezszwowe - innowacyjna technologia body mapping

Elastyczny materiał stanowi mieszankę włókien poliamidu, poliestru i elastanu, dzięki czemu nasze damskie koszulki bezszwowe charakteryzują się optymalnymi parametrami, zapewniając tym samym doskonałe warunki do uprawiania aktywności fizycznej. Zarówno dół jak i góra bielizny bezszwowej damskiej posiada specjalne strefy strefy wzorowane na mapie ciała, które mają podwyższony stopień wentylacji i transportują nadmiar ciepła w miejscach narażonych na wzmożoną emisję potu.

Bielizna sportowa bezszwowa damska

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).