Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

99.99 PLN 149.99 PLN
Innowacyjna bielizna bezszwowa dla mężczyzn to doskonała propozycja dla sportowców, którzy w okresie jesienno-zimowym nie zaprzestają aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Specjalna technologia szycia bezszwowego, skutecznie przeciwdziała powstawaniu na skórze bolesnych otarć i podrażnień. Co więcej, nasze koszulki i legginsy bezszwowe męskie doskonale prezentują się na wysportowanej sylwetce każdego mężczyzny. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii NEOACTIVE, bielizna bezszwowa męska zapewnia znakomitą równowagę termiczną i komfort użytkowania.

Bielizna bezszwowa dla mężczyzn - odkryj innowacje 4F

Dostępna w sklepie 4F bielizna męska bezszwowa wykonana została z wykorzystaniem specjalnych technologii. System 4FSkin pozwala na idealne dopasowanie do ciała i zapewnienie doskonałej izolacji cieplnej. Sportowa bezszwowa bielizna dla mężczyzn została uszyta z włókien poliamidu, poliestru i elastanu, dzięki którym materiał sprawnie odprowadza wilgoć i pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Sama technologia szycia bielizny sportowej bezszwowej męskiej pozwala na uzyskanie gładkiego materiału bez przeszyć oraz ściegów, które w trakcie intensywnych ćwiczeń mogą spowodować bolesne rany w miejscach kontaktu ze skórą.

Legginsy bezszwowe męskie - zadbaj o swój komfort w trakcie biegania

Getry bezszwowe męskie to niezbędny element stroju każdego sportowca, który uprawia dyscyplinę sportową na powietrzu, nawet w trakcie okresu jesienno-zimowego, z charakterystyczną deszczową i zimną pogodą. W takich warunkach legginsy bezszwowe męskie zapewnią komfort termiczny i zminimalizują ryzyko wyziębienia organizmu. Termoaktywne włókno dzianinowe NEOACTIVE pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała, zapewniając przy tym komfort i swobodę ruchów.

Koszulki bezszwowe męskie - poznaj technologię body mapping

Zaletą koszulki bezszwowej męskiej 4F jest system body mapping. Wzorem mapy naszego ciała, bielizna sportowa bezszwowa męska posiada specjalne strefy o zwiększonym stopniu wentylacji, dzięki czemu możliwy jest transport nadmiaru ciepła z miejsc charakteryzujących się wzmożoną emisję potu.

Bielizna sportowa bezszwowa męska

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).