Filtry

Okazje

Rozmiar

Kolory

Zakres cen

99.99 PLN 199.99 PLN

Modny bezrękawnik na co dzień i na trening

Bezrękawniki są modnym elementem garderoby, który można założyć zarówno na co dzień jak i na trening. Dzięki swojej specyficznej konstrukcji, zapewniają organizmowi ciepło, dając jednocześnie większy zakres ruchu i mniejsze obciążenie ramion. Bezrękawniki damskie zapewniają komfort w czasie chłodniejszych dni, ale najlepiej zakładać je w okresie przejściowym. Izolacja z puchu syntetycznego, impregnacja DWR czy kaptur są skuteczną barierą przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Najlepszy bezrękawnik damski

W czasie wyboru najlepszego bezrękawnika damskiego warto zwrócić uwagę na kilka szczególnych cech. Jeśli szukamy modelu treningowego, bardzo ważne jest to, by wnętrze pozostało nieocieplane, gwarantując nieprzegrzewanie organizmu w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Dziadzina, z której jest wykonana odzież, powinna być elastyczna, by zapewnić pełną swobodę ruchu. Odblaskowe nadruki czy zapinane kieszenie to dodatkowe elementy kamizelki damskiej sportowej, które podnoszą komfort jej użytkowania.

Kamizelki damskie na co dzień są nieco inaczej skonstruowane, ponieważ ich głównym zadaniem jest zapewnienie ciepła. Z tego powodu muszą być nie tylko ocieplone wypełnieniem puchowym, ale również powinny posiadać wewnętrzną plisę przeciwwiatrową chroniącą przed utratą ciepła czy lekko przedłużany tył i kaptur. Komfort użytkowania kamizelki podnoszą także boczne kieszenie na drobiazgi czy odblaskowe elementy, które poprawiają widoczność po zmroku.

Kamizelka damska dla wymagających kobiet

Bezrękawniki damskie sportowe sprawdzą się nie tylko na co dzień czy w czasie treningów, ale będą również niezastąpione w czasie wypraw górskich w okresie przejściowym. Kurtka puchowa damska jest za ciepła, a softshell wydaje się nie dawać odpowiedniego ocieplenia? Rozwiązaniem będzie kamizelka damska ocieplona puchem syntetycznym.

Praktyczność to jedno, ale modny i nowoczesny wygląd to drugie. Każda kobieta pragnie czuć się dobrze w swoim ubiorze, dlatego w naszym sklepie są dostępne różne modele, fasony i kroje kurtek damskich, które zaspokoją najwyższe wymagania. Najmodniejsze kolory bez trudu dopasujecie do innych elementów sportowej garderoby. Pod kamizelkę damską warto oczywiście założyć inne elementy odzieży, takie jak bieliznę funkcyjną damską czy bluzę damską, by zapewnić sobie najlepszą ochronę przed wiatrem i niskimi temperaturami.

Bezrękawniki

sortuj według

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).