Filtry

Bandany dla dziewczynki


Nasze bandany dla dziewczynki zostały zaprojektowane z materiałów szybkoschnących, które sprawdzą się w czasie intensywnego wysiłku fizycznego oraz na co dzień. Są przede wszystkim funkcjonalne, dlatego można je składać aż na 12 sposobów. Posłużą jako nakrycie głowy dziewczęce lub doskonała ochrona szyi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bandany dziewczęce można również zakładać na nadgarstek lub stosować jako podręczną gumkę do włosów. Sportowcy wykorzystują je głównie jako szale, kominy oraz maski. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można je zabrać ze sobą wszędzie: na poranny jogging, na zajęcia w szkole, popołudniowy spacer czy rodzinną wycieczkę górską.

Bandany dziewczęce są bardzo modne


Trend do noszenia bandan dziewczęcych został wprowadzony kilkadziesiąt lat temu przez kobiety, które są nazywane obecnie pin-up girl. Aż trudno w to uwierzyć, ale ten rodzaj odzieży był niegdyś zarezerwowany wyłącznie dla mężczyzn. Dzisiejsze akcesoria dla dziewcząt posiadają jednak modny print i bogatą kolorystykę, która sprawia, że zakładają je kobiety w każdym wieku. Bandankę dziewczęcą warto dobrać do innych części garderoby, by zagwarantować sobie nowoczesny i modny look. Możemy dopasować ją wzornictwem lub kolorystyką do butów sportowych dziewczęcych czy spodni. Z drugiej strony bandana dla dziewczynki może stać się oryginalnym dodatkiem, który podkreśli jej własny styl.

Lekkość i osłona bandan dziewczęcych


Bandany dla dziewczynki dostępne w naszym asortymencie zachowują swój kształt z biegiem czasu i nadają się do noszenia praktycznie o każdej porze roku. Chronią przed kuchem, zimnem, wiatrem oraz śniegiem, zapobiegając infekcjom dróg oddechowych. Są wykonane z elastycznych i lekkich materiałów, dlatego dopasowują się do głowy dziewczynki w różnym przedziale wiekowym. Szeroki wybór kolorów pozwoli na odnalezienie wśród naszej oferty bandanki dziewczęcej, która przypadnie do gustu każdej młodej kobiecie. Warto pamiętać o tym, że ten rodzaj dodatków dla dziewczynki nie tylko stanowi podkreślenie jej stylu, ale również doskonałą ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz!

Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych. Chronimy Twoje dane - w każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej.

Dołącz do nas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2018 4F.com.pl

OTCF Spółka Akcyjna z siedzibą w Wieliczce, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000555276, posiadająca nr NIP: 9451978451, nr REGON: 356630870, kapitał zakładowy w wysokości: 7.384.500,00 zł (opłacony w całości).