Bagaż -30%

naszej jakości ufają profesjonaliści

Ubieramy zawodowych sportowców m.in. kolarzy, lekkoatletów, łyżwiarzy, narciarzy i piłkarzy ręcznych, w tym także Olimpijczyków z 6 krajów

doceniło nas ponad 500 000 fanów

Od 12 lat wspieramy profesjonalistów i amatorów odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Doceniło to ponad 500 000 fanów.

darmowa dostawa do sklepów

Każde zamówienie możesz za darmo odebrać w sklepie 4F. Zamówienia > 170 zł dowozimy też za darmo kurierem pod Twoje drzwi.

Plecaki na laptopa

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Dla osób podróżujących często ze swoim komputerem, proponujemy najwyższej jakości plecaki na laptopa. Oferowany przez nas bagaż cechuje się przemyślaną budową i funkcjonalnością, która pozwoli zapakować komputer, wszystkie niezbędne akcesoria, dokumenty i rzeczy osobiste. Plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli posiadają wygodne, oddychające szelki oraz tył, dzięki któremu transport laptopa stanie się komfortowy i wygodny. W naszej ofercie znajduje się zarówno damski plecak na laptopa, jak i męski plecak na laptopa.

Plecak na notebook - konstrukcja

Nasze plecaki na laptopa zaprojektowane są tak, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą funkcjonalność i jak największy komfort. System wentylacji pleców ACS usprawnia przepływ powietrza, zapobiegając nadmiernemu poceniu się skóry. Plecak na notebook powinien być również wyposażony w wygodne przegródki i kieszenie.

Plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli

Odpowiedni plecak na notebook należy wybierać z uwzględnieniem wielkości laptopa. Laptopy o wymiarze 15,6 cali, to obecnie najpopularniejszy rozmiar komputerów przenośnych dostępnych na rynku. Plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli gwarantują bezpieczny i wygodny transport sprzętu. Wzmocniona skorupa zewnętrzna ABS skutecznie zabezpiecza zawartość plecaka.

Męski plecak na laptopa

Męski plecak na laptopa, to niezbędny towarzysz mężczyzny w drodze do pracy. Stanowi dużo wygodniejszą alternatywę niż torba, która sprawia, że dźwigany ciężar rozkłada się nierównomiernie. W naszej ofercie znajdują się głównie czarne plecaki na notebooki do 15 - calowych modeli - nadają się one na każdą okazję, porę roku i pogodę.

Damski plecak na laptopa

Oferowane przez nas plecaki na laptopauniwersalne, dlatego panie również znajdą u nas coś dla siebie. Klasyczny, czarny kolor sprawia, że plecak na notebook można nosić do każdego rodzaju stylizacji - ubrań sportowych czy bardziej eleganckich strojów na spotkanie biznesowe. Damski plecak na laptopa powinien być wyposażony w liczne przegrody i kieszenie ułatwiające organizację noszonych przez nas przedmiotów, co uwzględniliśmy w kolekcji plecaków 4F.